Volné pracovní místo  Obchodní zástupce a poradce pro rozvoj

Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta, mezinárodní konzultační a tréninkovou společnost, která zlepšuje prodejní výkonnost obchodních organizací, trénuje, rozvíjí a vzdělává klíčové pracovníky prodeje a managementu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce a poradce pro rozvoj.

Náplň práce:

  • Prodej tréninkových programů pro manažery a obchodníky
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí a zákazníků
  • Starost o stávající klienty
  • Podílení se na marketingových a předprodejních aktivitách (telefonicky, online i osobně)

Požadujeme:

  • Pozitivní postoj ke vzdělávání a rozvoji lidí
  • Ochotu prodávat a kladný vztah k prodeji
  • Komunikační schopnosti
  • Obchodní empatii
  • Schopnost se učit
  • Osobní drive
  • Standardní PC dovednosti

Co nabízíme:

  • Zázemí a know-how uznávané mezinárodní společnosti v oboru
  • Přátelské zázemí v týmu úspěšných a spokojených lidí
  • Částečnou samostatnost v plánovaní aktivit
  • Možnost práce na HPP, IČO, částečný úvazek
  • 25 dní dovolené a další firemní benefity
  • Možnost růstu na konzultační pozice
  • Práci samostatně i v týmu
  • Možnost home-office, sick-days
  • Ohodnocení podle výkonu
  • Moderní kancelář
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Místo výkonu práce: Praha - Karlín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou

Benefity

  • Notebook
  • Dovolená 5 týdnů
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.